Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzpěrači mají dvakrát bronz z MČR do 17 let

22. 6. 2015

Vzpěrači mají dvakrát bronz z MČR do 17 let !!

V sobotu se v Holešově uskutečnilo MČR juniorů do 17 let. Limity pro účast splnili dvá mladíci ze Sokola Jižní svahy Zlín-5, Dominik Šesták a Pavel Jančík. Trenér Jaroslav Janeba určil za cíl zisk dvou medailí a to se podařilo. Pavlovi Jančíkovi chyběl pouze 1 kg na zisk titulu vicemistra ČR. Dominik Šesták(15 let) startující v hk. do 62 kg, při tělesné hmotnosti  59,90 kg zvládl 167 kg, trh 73 kg a v nadhozu si vytvořil nový osobní rekord 94 kg. Pavel Jančík (16 let) startující v hk do 77 kg, po měsíční léčbě zraněných zad nakonec vše zvládl, když při těl. hmotnosti 74,90 kg zvládl 197 kg, trh 89 kg a nadhoz 108 kg. Vyrovnal tím všechny své osobní rekordy. Blahopřejeme.

Na snímku zleva Pavel Jančík, trenér Jar. Janeba a Dominik Šesták.

                                                                                                                                     Jaroslav Janeba

 

Náhledy fotografií ze složky Vzpírání