Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokolské Brno 2015

17. 6. 2015

Sokolské Brno 2015

 

Ve dnech 5.-7.června 2015 se v Brně , v rámci programu České obce sokolské  „25 let znovu spolu“, uskutečnilo mezi sletové cvičení hromadných skladeb, mistrovství republiky ve sportovní gymnastice, večer s pódiovými skladbami na nádvoří Špilberku a další.

Naše Sokolská župa Komenského ze Zlínského kraje se zapojila do hlavního vystoupení 160 cvičenci v pěti skladbách. Věrná garda za Zlína vystoupila ve skladbě Waldemariána s 36 cvičenci, starší žákyně ze Zlína přijely se svými cvičiteli v počtu 33 osob se skladbou S úsměvem, 18 dorostenek z Uherského Brodu se zapojilo ve skladbě Jsme kočky a skladbu žen Pro radost nacvičovaly v 8 sokolských jednotách (Zlín, Malenovice, Otrokovice, Uherské Hradiště, Staré Město, Kunovice, Uherský Brod a Bánov) v celkovém počtu 80 cvičenek.

Brněnské sokolské jednoty včele se Sokolskou župou Jana Máchala si zaslouží vděk více než 3 000 účastníků z celé republiky za dobře zorganizovanou akci, za krásná setkání, společné nové zážitky se vzpomínkou na sokolských 25 let znovu spolu.

Srdečně děkujeme za finanční příspěvek Zlínského kraje na tuto krásnou propagaci zdravého životního stylu v pohybu, vzájemné spolupráce  a tolerance.

Předsednictvo župy Komenského

 

Náhledy fotografií ze složky Slet Brno 2015